Kişisel Dönüşüm

Yeni Yılda Kendine Belirlemen Gereken 5 Hedef

Yepyeni bir yıl için sayılı günler kaldı ve bu, gelecek yıl için harika fırsatlar ve deneyimler elde edebilmek adına harika bir fırsat. Haydi gel 2020’de sana iyi gelecek, kendinin en iyi versiyonu olmana yardımcı olacak hedeflerden ilham al ve harekete geç!

 

Daha fazla seyahat

Seyahat etmek için illa yurtdışı planları yapmana, büyük bütçeler ayırmana gerek yok. Türkiye’de nereleri gördün hiç düşündün mü? Yeni yılda bol seyahatli bir yıl geçirmek için kendine önce yaşadığın yerlere yakın rotalar belirleyerek planlar yap. Seyahat etmek, yeni deneyimlerin yanı sıra zihninin, ruhunun ve bedeninin yenilenmesine, bakış açının değişmesine ve yeni ilham kaynakları bulmana yardımcı olacak

Yeni bir dil öğren

2020’de yeni bir dil öğrenmeye ne dersin? İnternet öyle güçlü bir alan ki, öğrenmek istediğin dil hakkında sonsuz bilgiyi hem de pek çok zaman ücretsiz bile erişebilirsin. Yeni bir dil öğrenmek için önünde 365 günün olacak, sence de heyecan ve keyif verici bir deneyim değil mi?

Zayıf yönlerini güçlendir

2020’de kendinin en iyi versiyonu olmak sence de kulağa hoş gelmiyor mu? Haydi gel yeni yılda kendini başkalarıyla kıyaslamak yerine zayıf yönlerini güçlendirmek, kendinin en iyi versiyonu olmak için hedefler koy kendine. Zayıf olduğunu, geliştirmen gerektiğini düşündüğün şeylerin listesini yap ve harekete geç! İşte o zaman 2020 tam da senin yılın olacak.

Para biriktir

Yeni yılda tasarruf etmek, hem bütçen hem de kendin için belirleyeceğin en iyi hedeflerden biri olacak. Kendine her ay ufak bir hedef koy ve yıl sonunda ortaya çıkan başarının tadını çıkar!

Hayallerinin peşinden git

Hayalin ne olursa olsun onu takip etme zamanı geldi! Önümüzdeki yıl gerçekleştiremediğin hayaller için canını sıkmak yerine onlar için küçük adımlar atmayı planla. Unutma, hayalin ne kadar büyük olursa olsun gerçekleştirmek imkansız değil sadece biraz zamana ihtiyacın var. Büyük olduğunu düşündüğün bir hayaline ulaşabilmek için planını bir yıla yay ve küçük adımlar ile ona ulaşmaya çalış. Sonucuna sen de inanamayacaksın!

imge

Bana Bunlarla Gel çatısı altında, ruhuma, zihnime, bedenime iyi gelenleri, sade ve basit yaşama dair tecrübelerimi yani hayatıma dokunan ne varsa onları paylaşıyor olacağım. Umarım sana da ilham olur. Kalp. https://www.instagram.com/imgeincesoy/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.