Mutlulukla Gel

Yeni Yıl Ruhu: Keyif Ve İlham Veren Yapılacaklar Listesi

Yeni yıl ruhu yavaş yavaş şehri sarmaya başladı. Işıltılı sokaklar, süslenmiş vitrinler, evlere kurulan çam ağaçları ve yeni yıl dekorları, ruhlarda hissedilen o yenilenme heyecanı ve dahası… Yeni yıl heyecanını ruh, beden ve zihninde daha da coşkulu ve keyifli geçirmek isteyenlerdensen yılın son günlerinde günlerini neşelendirmeyi ihmal etme. İşte sana bolca keyif ve ilham verebilecek olmazsa olmaz yapılacaklar listesi. Tadını çıkar.

  • Motivasyonunu yükseltecek enerji verecek nefis dans müziklerinden oluşan bir playlist hazırla.
  • Sıcak çikolata mı, yoksa leziz mi leziz bir mocha mı? Seçimin her ne olursa olsun, yılbaşı ruhunu yansıtacak içeceklerini kendin hazırlamayı unutma. Hatta sevdiklerini de davet et ve keyifli bir kış günü geçir.
  • Bol tarçın kokulu yılbaşı kurabiyesine kim hayır diyebilir? O zaman bu ay bol bol mutfağa girip hüner sergileme zamanı!
  • Yeni yıl demek bol bol yılbaşı temalı filmler izlemek demek. Sevdiğin köşene geç, ayaklarını uzat ve ışıl ışıl dizi ya da filmlerin tadını çıkar.
  • Evde pijamalarla bir gün geçirmek kış sabahlarının olmazsa olmaz rutinlerindendir. Yılbaşına sayılı günler kala kendin için bir gün belirle ve tadını çıkar.
  • Bu sene sevdiklerine yeni yıl kartı göndermeye ne dersin? “Kart göndermek mi kaldı?” deme, sevdiklerinin yüzünde oluşacak gülümsemeyi hayal et ve harekete geç!
  • Yeni yılda sevdiklerine hediye almak adettendir. Ama gel bu sene farklı bir şey yapalım. Ailene ya da arkadaşlarına sevdiği şeylerin içinde yer aldığı tatlı yeni yıl kitleri hazırla. Hem hazırlaması hem sunması büyük mutluluk verecek.

Bu da hoşuna gidebilir;

» Yeni Yılda Kendine Belirlemen Gereken 5 Hedef

 

 

imge

Bana Bunlarla Gel çatısı altında, ruhuma, zihnime, bedenime iyi gelenleri, sade ve basit yaşama dair tecrübelerimi yani hayatıma dokunan ne varsa onları paylaşıyor olacağım. Umarım sana da ilham olur. Kalp. https://www.instagram.com/imgeincesoy/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.