Uncategorized

Sanki bana stad: Anadolu yakasında maç izlenecek 5 mekan

Biliyorum, taraftarı olduğun takımın maçlarını her daim stadyumdan izleme imkanın olsa asla hayır demezsin. Ama eğer kombineni hazır etmediysen, kimi zaman stad yerine evde ya da mekanda maç izlemek durumunda kalabilirsin. İşte böyle durumlarda Anadolu yakasında sana stadyumu aratmayacak, 5 maç izlenecek mekanı yazdım. Keyfini çıkar.

Maçkolik

Fenerbahçeliler için maç izlenecek en popüler mekan neresi derseniz herhalde Maçkolik o listede başı çeker. Stadı aratmayacak coşkusuyla ister arkadaşlarınla ister eş, dost, aile ile gönül rahatlığıyla gidilecek bir yer. Geniş dünya mutfağı alternatifleri ise maç bira keyfini ikiye katlayacak cinsten.

 

Maçkolik adres: Zühtüpaşa Mahallesi, Şefikbey Sokak, No 1, Kadıköy, İstanbul

North Shield

North Shield, her yere koyulan ekranlarıyla maç zevkini tam tadında yaşatacak bir mekan. Evi aratmayacak rahatlıkta koltukları, yemekleri ile hem maç keyfi yapabilir hem de aç kalmaktan kurtulabilirsin.

North Shield Adres: Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 183/A, Kadıköy

Havelka

Fenerbahçe’nin neredeyse ikinci evi sayılabilecek olan Havelka, maç günleri Kadıköy’ü aratmıyor. Anadolu yakasında, Caddebostan’da ailenle ya da arkadaşlarında doya doya bir maç izlemek istersen bu bölgenin en eski mekanlarından biri olan Havelka’yı seçebilirsin.

Havelka Adres: İskele Sokak No:36 Caddebostan – Kadiköy

Cafe Marin Pendik

Hem yemek yiyeyim hem de maç keyfimden geri kalmayayım dersen Pendik Marina’nın hemen karşısında yer alan Cafe Marin Pendik, tüm bunlar için oldukça ideal. Yemek, alkolsüz içki çeşitleri ve nargile ile maç keyfini taçlandırmak istersen istikamet Cafe Marin Pendik.

Cafe Marin Pendik Adres: Pendik Tenis Klübü, Batı Mahallesi, 1. Geziboyu Caddesi, No 64, Pendik

Fenerbahçe Tesadüf Cafe

Özellikle Fenerbahçe taraftarlarının akın ettiği Tesadüf Cafe’de maç keyfi muazzam.  Kalamış Marina’da bulunan Fenerbahçe Tesadüf Cafe’de maç izleme deneyimini tatmadıysan, en yakın zamanda uğramalısın.

Fenerbahçe Tesadüf Cafe Adres:  Fenerbahçe Mh., Fener Kalamış Caddesi, No:93, Kadıköy

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.