Mutlulukla Gel

Gelin buketi nasıl seçilir? Canlı mı, yapay mı? Kaç TL’ye mal olur?

Evlilik hazırlığı yapanların dikkat ettiği önemli detaylardan biri de gelin buketi. Aslına bakarsanız, ilk düşünüldüğünde oldukça basit bir detay gibi görünüyor ancak gözünüzü korkutmak istemem ama konuyu daha detaylandırdığımızda ise kafa karışıklıkları eşliğinde içinden çıkılamaz bir hal alabiliyor.

Evlilik hazırlığı sürecimde benim en çok vakit ayırdığım detaylardan biri gelin buketi oldu. Yapay değil, calı gelin buketi istediğime karar verdikten sonraki sürecimde İstanbul’da sonsuza uzanan çiçek atölyeleri ile irtibata geçmek, çiçeğe karar vermek bir de her arayana farklı fiyat veren ‘bazı’ çiçek atölyelerini yenmek vardı.

Uzun süren araştırmalar sonucunda ‘Gelin buketi nasıl seçilir, canlı mı yoksa yapay mı? Peki kaç TL’ye mal olur?’ gibi sorular benim de kafamı karıştırınca, bu süreci başarıyla atlattıktan sonra, evlilik hazırlığı yapan gelin adaylarına fikir ve ilham olması niyetiyle bir video hazırladım.

Dilerim sizin hayalinizdeki  gelin buketi bulma serüveniniz benimkinden daha kolay ve kısa sürer…

Mutlulukla ve aşkla…

Daha fazla ilham alınası öneriler için instagram hesabımız @banabunlarlagelblog hesabını takip edebilirsiniz.

 

imge

Bana Bunlarla Gel çatısı altında, ruhuma, zihnime, bedenime iyi gelenleri, sade ve basit yaşama dair tecrübelerimi yani hayatıma dokunan ne varsa onları paylaşıyor olacağım. Umarım sana da ilham olur. Kalp. https://www.instagram.com/imgeincesoy/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.