Deneyimle Gel

Feng Shui İle Cüzdanına Bolluk Ve Bereketi Davet Et

Kelime anlamı olarak rüzgar ve su anlamına gelen Feng Shui, yaşam enerjisini ve doğada var olan renkleri bulunduğun ortamla uyumlu hale getirmek anlamına geliyor. Ancak burada yanlış anlaşılmaması gereken bir şey var ki o da Feng Shui sadece dekorasyon, mobilya ya da oda uyumu anlamına gelmiyor. Feng Shui’nin amacı, mutluluk, huzur, sağlık, bereket gibi pek çok iyi enerjiyi çekmek ve yaşamına davet etmekten oluşuyor.

 

Bolluk ve bereketi artırmak için cüzdanında yapacağın birkaç ufak değişiklik ile Feng Shui felsefesini kolaylıkla uygulaman mümkün.

 

Hazırsan Feng Shui ile bolluk ve bereketi çekme zamanı!

 

Fazlalıklardan Kurtul

Cüzdanını eline al ve içinde ihtiyacın olmayan ne varsa çıkar. Kağıtlar, fişler, makbuzlar, kartlar, kullanmadıklarını çıkar, ihtiyacın olanları bir kenara ayır. Ardından kullanacaklarını ve cüzdanını hafif nemli bir bezle sil. Eğer cüzdanındaki var olan enerjiyi de temizlemek istersen o halde adaçayı ya da bir tütsü yakıp cüzdanının etrafında gezdirmek harika bir adım olacak.

 

Sadece İhtiyacın Olanları Yanında Taşı

Cüzdanında sadece gerçekten ihtiyacın olan şeyleri taşımaya özen göster. Sık kullandıklarını kolay erişilebilir bölümlere yerleştir. Cüzdandan taşan kağıtlar, fişler, makbuzlar sen farkında olmasan da enerjini negatife çevirmeye neden olabilir.

 

Rutin Haline Getir

Cüzdanını temizleyip, arındırdıktan sonra bunu bir rutin haline getirmeye özen göster. Her temizleme işlemi sırasında “bolluk ve bereketi kabul ediyorum” şeklinde olumlamaları kendine hatırlat.

 

Feng Shui İle Pozitif Enerji Ekle

Cüzdanına biraz pozitiflik eklemeye ne dersin? O halde küçük bir not kağıdına birkaç olumlu söz veya niyetini yaz. Böylece cüzdanını her açtığında güzel enerjiler seni karşılıyor olacak ve evrene nasıl enerji gönderirsen karşılığı seninle olacak. Dilersen cüzdan renginde de bir yenilik yaparak enerjini yenileyebilirsin. Bu felsefeye göre kırmızı ve yeşil renk cüzdanın bolluk ve bereketi çekeceği anlamına geliyor.

 

Unutma, Feng Shui, bizlere daha uyumlu, daha düzenli ve hepsinden önemlisi arınmış bir enerji verir. Cüzdanın ile attığın bu küçük gibi görünen adım, enerjinin dönüştürmek için etkili bir başlangıç olacak.

 

İlgini Çekebilir: Meditasyonu daha etkili hale getiren 3 uçucu yağ