Rutinler

Cildi canlandıran doğal, güllü yüz spreyi

Gülün pek çok bakım ve güzellik rutinin içerisinde başrol oynadığını artık hepimiz çok iyi biliyoruz.  Özellikle kuru ve donuk görünen cilt tipleri için oldukça etkili olan gülsuyu ile cildi canlandırmak ve yenilemek ise çok kolay.

Sıcak yaz günlerinde cildine bir iyilik yapmak istersen süper pratik cilt canlandırıcı gül spreyi tarifi senin için geliyor. İçerdiği antioksidan ile cildi koruyan kuşburnu tohumu yağı aynı zamanda cildi nemlendiriyor ve cilde sağlıklı bir görünüm veriyor. Gül suyu ise gözenekleri temizliyor, içerdiği vitamin, mineral ve antioksidanlarla cildi dengeliyor ve iyileştiriyor.

Cildi canlandıran güllü yüz spreyi için nelere ihtiyaç var?

  • 1 çay kaşığı kuşburnu tohumu yağı
  • 8-10 damla doğal gül suyu
  • Su
  • Cam sprey şişesi

 

Nasıl hazırlıyoruz?

Su, gül suyu ve kuşburnu tohumu yağını şişeye koy, iyice çalkala. Ne zaman yenilenmek, canlanmak istersen yüzüne, boynuna, saçlarının ucuna hafifçe sık.

Uyarı: : Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Göz ile temasından sakının. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Bana Bunlarla Gel çatısı altında, ruhuma, zihnime, bedenime iyi gelenleri, sade ve basit yaşama dair tecrübelerimi yani hayatıma dokunan ne varsa onları paylaşıyor olacağım. Umarım sana da ilham olur. Kalp. https://www.instagram.com/imgeincesoy/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.