Uncategorized

Yaz Başlasın: Çantanızdan Eksik Etmeyeceğiniz Güneş Kremleri

Deniz, kum, güneş… Kulağa ne kadar da hoş geliyor. Ancak yaz sezonunu başlamasıyla birlikte sadece plajda değil, günlük hayatımızda da güneş kremlerini çantalardan eksik etmemek gerekiyor. Dışarı çıktığınızda ya da plajda güneş kremlerini yanınızdan eksik etmeyin diye, güneş kremi alternatiflerini sizin için seçtik.

Nuxe Sun Serisi

Yüksek korumalı yüz ve vücut spreyi
çok fonksiyonlu yapısı ve pratik uygulama keyfini hafif bir doku ve yazı anımsatan, büyüleyici bir koku ile bir araya getiriyor. 4 her cilt tipinde kullanılabilen dört güneş filtresinin birlikteliği sayesinde kolayca emiliyor ve mükemmel bir SPF/UVA dengesi sağlıyor.NUXE patently Su Sümbülü çiçeği özleri sayesinde etkin nemlendirme sağlıyor. Marquesas Adaları’ndan gelen Kau Pe Çiçekleri
 yatıştırıcı özelliğiyle güneşten kaynaklanan yanma hissini gideriyor.
Fiyat: 110 TL

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+

Bioderma’nın karma ve yağlı cildin yaşadığı sorunlardan ilham alarak geliştirdiği Photoderm Nude Touch SPF 50+ güneş koruyucu ile parlama sorunu ve ton eşitsizliği tarih oluyor. Sadece Photoderm Nude Touch SPF 50+ ürününde bulunan sıvıdan pudraya dönüşüm teknolojisi ile mat bir görünüm ve kadifemsi bir his veriyor. Photoderm Nude Touch SPF 50+, karma ve yağlı ciltler için hem günlük koruma sağlarken hem de hücresel Bioprotection patenti ile cildi derinlemesine koruyor.Uygulandıktan sonra 30 saniyede ışıltı hissi veren ürün, ciltte beyaz leke ve pürüz bırakmayan kolay yayılımla birlikte optimal güneş koruması sağlıyor.
Fiyat: 99,50 TL

AVON Sun+

AVON’un güneş ürünlerini içeren Sun+ serisi, yaz ve tatil hazırlığı yapanlara güneşin zararlı ışınlarından korunurken hoş bir bronzluk kazandırıyor. Seride düşük, orta ve yüksek seviyeli koruma sağlayan güneş losyonu ve spreylerin yanı sıra çocukların hassas ciltlerine özel ürünler, güneş sonrası bakım ürünleri ve güneşsiz bronzlaştırıcılar yer alıyor.

AVON Sun+ Koruyucu Güneş Losyonu SPF 50, 150 ml, Kampanya fiyatı – 21,50 TL
AVON Sun+ Yüz ve Vücut İçin Güneş Losyonu SPF 50, 150 ml, Kampanya fiyatı – 20,95 TL
AVON Sun+ Yüz İçin Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi SPF 50, 50 ml, Kampanya fiyatı – 16,75 TL
AVON Sun+ Çabuk Kuruyan Transparan Güneş Spreyi SPF 30, 150 ml, Kampanya fiyatı – 16,75 TL
AVON Sun+ Aloe İçeren Ferahlatıcı Güneş Sonrası Losyonu, 400 ml, Kampanya fiyatı – 12,95 TL

Maia Mc Sun Cream 50 +SPF 

Güneşten korunmak için farklı koruma faktörlü krem ve losyon kullanılmakta iken Maia Mc Cosmetics bu konuda yeni ürün geliştirdi. Maia Sun Cream 50 + SPF kuru, normal ve yağlı ciltler ile güneş koruyucu ürünler arasında yerini aldı.
Kadın cildi erkek cildinden farklı mı?

Kadınların ve erkeklerin ciltleri arasında yapısal farklılıklar bulunuyor. Testesteron uyarısı cildin kalınlaşmasına neden oluyor bu da erkek cildinin kadın cildine göre %25 gibi daha kalın olduğu anlamına geliyor. Aynı zamanda erkek cildi daha dayanıklıdır. Yağ üretimi de farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle daha uzun süre cilt problemleri yaşarlar. Erkek cildinde kollajen yani protein yoğunluğu fazladır bu nedenle aynı yaştaki kadın cildi , erkek cildinden daha büyük gösterebiliyor. Fakat erkekler güneşlenme konusuna fazla ilgili olmadıklarından güneş koruyucu kullanmayı pek tercih etmiyorlar. Bu durum da sonuç olarak güneşin zararlı etkileri erkek cildinin hızlı yaşlanmasına neden oluyor. Maia Mc Sun Cream 50 +SPF , erkek ve kadın tipi ayrı olarak 50 ml lik boyutu ile seyahat çantalarının tercih edileni olmaya aday..

 

Güneş korumada Diadermine’den Lift +

110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, şimdi güneşin tadını güvenle çıkarabilmeniz için Lift + Güneş Koruyucu Krem’i sunuyor. Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem, yaşlanmaya karşı 2 güçlü etkiyi birleştiriyor: Uzun süreli esneklik ve sıkılık için güçlü Pro-kolajen içerik, kolajen üretimini destekleyerek kolajen yoğunluğunu ve cilt sıkılığını artırmaya yardımcı oluyor. Yaşlanma karşıtı SPF 30 kompleksi ile zenginleştirilmiş formül ise UV ışınlarına karşı %98 koruma sağlıyor ve erken yaşlanmanın önüne geçiyor. Infrared Teknolojisi de cildi, ciddi hücre hasarlarına ve yaşlanmaya karşı koruyor.

Bana Bunlarla Gel’i Instagram hesabı banabunlarlagelblog ve Youtube da banabunlarlagel adresinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir