Uncategorized

Watsons Tencel Refining yüz maskesi

Son dönemde sürekli karşılaştığım Kore menşeli yüz maskelerini ne kadar çok sevdiğimden, cildime ne kadar iyi geldiğinden şurada bahsetmiştim. İşte bu Kore maskeleri favorilerime bir yenisi daha eklendi; Watsons Tencel Refining Facial Mask Apple. Kuru bir cilde sahip olduğum için nemlendirici kremler dışında nem maskeleri de sıklıkla tercih ediyorum.  Bu kez de arındırıcı özleliğe sahip bir maske uyguladım. Arındırıcı maskeler, cildi derinlemesine temizlemesine yardımcı oluyor ve böylece parlak bir görünüm sağlıyor. Bu zamana kadar kaç farklı markada tek kullanımlık maske kullandım bilmiyorum ama Kore maskeleri benim için en etkilisi oldu.

Ne işe yarar / Nasıl uygulanır?

Watsons Tencel Refining Facial Mask Apple da cildi yenilerken, yüzde parlak bir görünüm bırakıyor. Eğer mat yüzlerden şikayetçiysen, o zaman bu tip maskeler işini çok iyi görecektir.

Etkisi günlerce sürmese de, uyguladıktan sonra yüzde oluşan parlaklık ve nem hissi oldukça rahatlatıcı.

Bu tip, tek kullanımlık maskeleri ayda iki kez kullanmayı tercih ediyorum. Düzenli bir cilt bakımı rutinin, gece / gündüz uyguladığın bir nemlendirici kremin varsa ayda iki kez uygulananan tek kulanımlık maskeler de işin cilası oluyor 🙂

Uygulama şekli de tüm tek kullanımlık maskeler gibi; maskeyi gözlerinle temas etmeyecek bir şekilde yüzüne yerleştirip 15-20 dakika bekledikten sonra yüzünden çıkarman yeterli.

Watsons mağazalarında satılan Tencel Refining Facial Mask, 5 TL gibi bir fiyata sahip, eğer benim gibi indirimli döneme denk gelirsen, 3 TL gibi bir fiyata satın alabilirsin.

Senin önerebileceğin, özellikle Kore menşeli bir maske olursa lütfen yorum olarak bırakmayı unutma…

Bana Bunlarla Gel’i Instagram hesabı banabunlarlagelblog ve Youtube da banabunlarlagel adresinden takip edebilirsiniz.

KaydetKaydet

https://www.youtube.com/watch?v=NcFQEdWrlyw&t=4s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir