Mutlulukla Gel

SNP animal yüz maskeleri

Bu Koreliler maske işini gerçekten çok iyi biliyor! Son dönemde sık sık karşıma çıkan Kore menşeli yüz maskeleriyle bir kez daha karşılaşınca, bu durumu evrenin denemem için verdiği bir mesaj olarak görüp, SNP markasının animal yüz maskelerini denedim.

Kuru bir cildim olduğu için bu zamana kadar sayısız nem maskesi denedim, pek çoğundan memnun kalmazken, bir bölümünde de kötünün iyisi diyerek memnunmuş gibi hissetim. Yüz maskeleriyle asıl sorunum ise, fazlasıyla hassas bir cildim olduğu için pek çoğunda uygulama sonrası karşılaştığım kızarıklıklar ve kabarmaların oluşmasıydı.. Ta ki, SNP markasını animal desenli yüz maskelerini keşfedene kadar.

Kore menşeli olan maskelerden tavşan desenli olanı aydınlatıcı yüz maskesi, su samuru desenli nemlendirici yüz maskesi, kaplan desenli kırışıklık karşıtı yüz maskesi gibi özelliklere sahip.

Ne işe yarar / Nasıl uygulanır?

Ben, her ne kadar neredeyse kafamı kremlerin içine sokacak kadar fazla nemlendirici kullansam da, istediğim parlak ve aydınlık cilde sahip olamıyorum. Ancak bu maske sayesinde bu sorunu da an itibariyle çözmüş bulunmaktayım. SNP tavşan desenli yüz maskesini aydınlık bir cilde sahip olmak, cildini nemledirmek ve tazelemek için kullanabilirsin. Paket içerisinden çıkan dünya tatlısı tavşanlı, havuç resimli maskeyi gözlerinle temas etmeyecek bir şekilde yüzüne yerleştirip 15-20 dakika bekledikten sonra yüzünden çıkarman yeterli.

Şimdilik sadece Watsons mağazalarında satılan SNP animal yüz maskelerinin güncel fiyatı 8 TL olsa da, indirimleri takip edersen 4 TL gibi oldukça makul fiyata satın alman mümkün.

 

KaydetKaydet

https://www.youtube.com/watch?v=NcFQEdWrlyw&t=4s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir