Uncategorized

Sıcacık bir hikaye: Şans Kurabiyem

Şu sıralar hikayesiyle içini ısıtacak bir kitap arıyorsan, sana harikulade bir önerim var! Şans Kurabiyem, geçtiğimiz ay Dex Plus yayınlarından çıkan Sinem Çelebioğlu’nun ilk kitabı olma özelliğini taşıyor.

Kitabı eline alır almaz renkleriyle ve kapak tasarımıyla bünyelerde mutluluk hissi yaratan Şans Kurabiyem, tatlı bir aşk hikayesiyle karşılaşacağı düşüncesi yaratsa da, aslında hüzünlü bir aşk hikayesinden kalan enkazları üzerinden atmaya çalışan, hayallerle dolu ve bir o kadar da azimli bir kadını anlatıyor.

Şans Kurabiyem’de her şey hikayenin kahramanı Mavi’nin uykuya dalamadığı sabahlardan birinde, ani bir karar vermesiyle başlıyor. Bilgisayarının başına geçen Mavi, o zamana kadar neyi yanlış yaptıysa düzeltmek, kimi silmek istiyorsa unutmak ve kimi kazanmak istiyorsa onunla tanışmak için hayalden de olsa hayatını yeniden yazıyor.

Sıcacık ve samimi bir hikaye arıyorsan, kimi zaman duygulandırıp, kimi zaman yüzünde tebessümler oluşturacak olan Şans Kurabiyem, kış günlerinde sana ilaç gibi gelecek.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir