Uncategorized

Pucca Günlük: Şimdi Biz Neyiz?

Pucca Günlük: Şimdi Biz Neyiz?

Pucca’nın tuhaf bir enerjisi olduğuna inanıyorum. Üniversite yıllarımda Pasiflora Rapunzel diye bir bloga sahipti, yeni yazılar yazmış mı diye merak eder, yaşadıklarını öyle eğlenceli bir üslupla anlatırdı ki, kahkahalar ile gülerken bulurdum kendimi.  Düşünsene, hiç tanımadığın bir kadının özel hayatında neler olup bittiğini  okuyor, onu yaşadıklarıyla seviyor, hikayelerine onunla sevinip, onunla üzülebiliyorsun. Sence de herkesin fenomen, herkesin ünlü, herkesin blogger olduğunu şu zamanda Pucca’nın bunu devam ettirebiliyor olması tuhaf değil mi? İşte tam da burada, bana kalırsa onu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği giriyor devreye; samimiyet… Hikayelerini ahirete kadar yazacağını söyleyen bloggerların atası Pucca, 6. kitabı Şimdi Biz Neyiz? ile raflarda yerini aldı. Ehh bize de keyifle okumak düştü. 🙂

Bir blog yazıp hayatı değişen, yetinmeyin bir de hikayesinden film yapılan, geçmişinden kaçarken bile yine ona sığınan birini düşün… “Yanlış kişilere aşık oldum, çok çalıştım, çok uyudum, inanılmaz güzel dedikodu yaptım, hayal ettiğim eve taşındım sonra pişman oldum. Çok kınadım, hepsini tek tek yaşadım” diyor.  Şimdi de, neredeyse hiç tanımadığı ama bütün acılarını ezbere bildiği bir adamla evlilik hazırlığı yaparken “O kadar hızlı gidiyorduk ki, çarpacağım duvarı bile kaçırmışım” diyor satır aralarında Pucca.

Eğer Pucca’nın eğlenceli hikayelerini seviyorsan, Şimdi Biz Neyiz’i okurken de büyük keyif alacağın kesin. Satırları okurken Pucca’yı hayal edişin, tebessümlerinle hatta yer yer kahkahalarınla birleşince tadından yenmeyecek, benden söylemesi.

Pucca’nın yeni kitabı Şimdi Biz Neyiz’e sahip olmak istersen de Dex Pub iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz yarışmaya @banabunlarlagelblog ve @dexpub hesabını Instagram’dan takip ederek katılabilir ve kitaba sahip olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir