L’oreal Paris Colorista günlük sprey deneyimi

Sosyal medyada akfitseniz, şu sıralar 10 arkadaşınızın 5’inde renk renk saçlar görebilirsiniz… L’oreal Paris Colorista serisiyle günlük ve haftalık gibi sürelerde kullanmak üzere renk renk geçici saç spreyleri ombre ve washout boyaları oldukça ilgimi çekince, tüm renkli saçlara hayran biri olarak denemeden geçemedim. Pembe, lavanta, pastel mavi, mint… Renkler oldukça ilgi çekici, eğer benim gibi cesur renklerden hoşlanıyorsanız, eminim sizin de ilginizi çekecektir. Ancak ilk uygulamada sevdiğim şeyler olduğu gibi sevmediğim özellikleri de oldu… O halde buyrunuz bu da benim L’oreal Paris Colorista deneyimim…

L’oreal Paris Colorista da sevdiklerim

3-4 yıkamada akan boyalarını denemeden önce nasıl renk verdiğini görmek için sprey versiyonundan pastel maviyi tercih ettim.  Renk skalasının geniş olması, sprey şişelerinde gördüğünüz renge oldukça yakın tonları vermesini sevdim.

Özellikle yaz aylarında renk renk saçları kullanmayı seviyorsanız, bir günlük spreyler işinizi görecektir.

Benim saçlarımın bir bölümü sarı-beyaz olduğu için ben o bölgeye uyguladığımda gayet tatlı bir mavi elde ettim. Gün boyu ton giderek azaldı… O hallerini de gayet sevdim.

Uygulaması kolay fakat eğer bu renkler sizinle uzun süre kalsın istiyorsanız o halde washout versiyonları denemelisiniz ( ki ben öyle yapacağım)

L’oreal Paris Colorista da ı ıh olmamış dediklerim

75 ml ve fiyatı 24.90 TL ya şişe ya bereketsiz ya da benim saçlarım çok.

Eğer saçlarınız açık tonlarda değilse, rengin görünmesi için bir şişe asla yeterli değil. Ve yine saçlarınız çok açık tonlarda değilse kutuda gördüğünüz renk saçınızda olmayacak ve hayal ettiğiniz renk çıkmaya baştan uyarayım 🙂 Zira ben saçımın koyu olan yerlerine uyguladığımda hiçbir performans alamadım.

Uygularken bir eldiven kullanmak şart. Zira 15 cm uzaklıktan sıkıp uygulamanın yeterli olduğu söylense de diğer elinizle ister istemez bir destek uyguluyorsunuz ve elleriniz yoğun sim ve renge maruz kalıyor.

Şimdi bir de washoutları deneyeceğim, bakalım onun performansı nasıl olacak?

 

 

Leave A Reply

Navigate