Uncategorized

Kore ürünleri deneyimi: Watsons Tencel Refining Olive ve Beyond maskeleri

Kore ürünlerine, özellikle cilt bakım maskelerine karşı ilgimden, sevgimden ve denemelerimden eminim daha önce 36563 kez bahsetmişimdir. Ancak bu kez 3 yeni maske ile karşınızdayım! Bunlardan bir tanesi daha önce  Watsons Tencel Refining Facial Mask serisinin Apple olanıydı onun etkilerini şuradan okuyabilirsiniz. Bu sefer ise serinin Olive ve Double HA içerikli olanları ve ilk kez denediğim Beyond markası. 

Watsons Tencel Refining Olive ne işe yarar?

Zeytin ekstresi içeren Watsons Tencel maske, cildi derinlemesine temizlemeyi ve doğal parlaklık sağlamayı vaadediyor. ( Eğer günlük maskeler kullanmayı seviyor ve bir maskeden bir haftalık bir performans beklemiyorsanız, bu maske vaadlerini yerine getiriyor.)

,Eğer benim gibi neme ihtiyacı olan bir cilde sahipseniz, o halde bu maske ile cildiniz yüksek miktarda suyu tutarak nem kaybını önlüyor ve böylece daha parlak, yumuşak ve nemli bir cilde sahip olabiliyorsunuz.

Foto: banabunlarlagel

Beyond Green Tea from Jeju

Beyond markasının maskeleriyle ilk kez tanıştım. Watsons mağazalarından temin edebileceğiniz bu maske de  Kore menşeli. Kuru ve nem eksiği bir cilde sahip olduğum için, tek kullanımlık maskelerim de her zaman nemlendirmeye yönelik oluyor haliyle. İçerdiği Yeşilçay ile cildi temizlemeyi ve nemlendirmeyi vaadediyor. Son dönemlerde en memnun kaldığım tek kullanımlık maske diyebilirim. Watsons mağazalarında 5 TL gibi gayet cazip bir fiyata satılıyor ve eğer tek kullanımlık maskeleri kullanmayı seviyorsanız Beyond Green Tea de evde stoklanmayı sonuna kadar hakediyor! 🙂

KaydetKaydet

https://www.youtube.com/watch?v=NcFQEdWrlyw&t=4s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir