Mutlulukla Gel

Klasik ama çok yönlü: Beyaz tişört ile her daim şık olmanın 5 yolu

Hala beyaz tişörtlerin kurtarıcı gücünün üzerine gelecek bir renkle daha karşılaşmadım. Tabi bir de siyahın gücü var ancak önümüz yaz, konumuz yaz stili olunca siyahları rafa kaldırıp, beyazlara odaklanıyoruz. Bugün bir beyaz tişörtü 20 TL ye alabileceğini düşünürsek, bütçeye dost, klasik ama çok yönlü ve kurtarıcı beyaz tişörtleri favori yaz parçası haline getirecek öneriler senin için geliyor.

Zamandan kazandıran stil

Şimdi gardrobundan en sevdiğin skinny jean pantolununu çıkar ve bu sezonun hiç şüphesiz en favori aksesuarlarından biri olan fularını boynuna bağla. Beyaz tişörtünü üzerine çek ve işte sabah rutinin 10 dakikada hazır!

foto: pinterest

Çabasız şıklık dedikleri

Bazen öyle bir an gelir ki, kimse bize pantolon giydiremez! İşte böyle zamanlarda beyaz tişörtünü en rahat eteğinle kombinle. Gündüz sandaletlerle, akşam topuklu ayakkabılarla tamamladığında günün en çabasız şık stili sen olacaksın.

foto: pinterest

Ofiste bile giyerim canım

Kim demiş beyaz tişörtlerin iş hayatında olağanüstü şıklık yaratmayacağını? Sezonun modası yüksek belli ve kuşak detaylı pantolonları vitrinlerde karşına çıkmıştır ve beyaz tişörtle ne kadar şık göründüğünü sen de hayal etmişsindir. Bu ikiliyi ofis stilin için fazla rahat buluyorsan, o halde bir ceket ile tamamlayabilirsin.

foto: pinterest

En cool yaz trendi

Geçtiğimiz sezondan beri bralette modası yükselerek devam ediyor. Eğer bu parçayı nasıl kombinleyeceğini henüz bilmiyorsan, derin yakalı, oversized beyaz tişört bunun için en ideali. Bir de altına yüksek bel jean giydin mi tamamdır!

foto: pinterest

Efil efil yaz akşamlarına…

Yüksek bel şort, beyaz tişört ve jean ceket… Saçlarını da sıkı ve tepeden bir at kuyruğu yaptın mı, senden fresh görünümlüsü yok.

BONUS:  Yazın resmi kıyafeti

Ben klasiklerden şaşmam, bana hep trend önerilerle gel dersen, kolayı var. Mom jean, beyaz Stan Smith, beyaz tişört ve yarım topuz yapılmış saçlar. İşte bir yaz akşamı için risksiz şıklık budur!

foto: pinterest

Bana Bunlarla Gel’i Instagram hesabı banabunlarlagelblog ve Youtube da banabunlarlagel adresinden takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir