Uncategorized

İlk Ve Tek Erkek Hobi Festivali: Big Boyz Festival Geliyor!

Beyler, müjdemizi isteriz! Aksiyon ve eğlencenin tavan yapacağı, nur topu gibi bir erkek hobi festivalimiz oldu! Huzurlarınızda; Big Boyz Festival!

Nedir bu Big Boyz Festival?

Türkiye’nin ilk ve tek erkek hobi festivali Big Boyz, akrobatik uçuş gösterilerinden, engel tanımayan motosiklet şovlarına, macera tutkunlarını bir araya getirecek söyleşilerden fotoğrafçılık atölyelerine birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Festival Kapsamında Neler Var?

  • Klasik arabalardan motocrossa, dünyayı ters düz eden akrobatik uçak gösterisinden yelkene, RC deneyiminden futbola hayata renk katan eğlence, spor ve hobilerin hemen hepsi tek festivalde toplanıyor.
  • 15-16-17 Eylül’de Viaport Marina’da benzersiz bir deneyime davet eden Big Boyz Festival, üç gün boyunca yapılacak canlı performanslar ve “Sunset Party”leri ile de 7’den 70’e tüm erkeklere ve hayatında erkek olan herkese doludizgin eğlence vaat ediyor.
  • Özel hobilerin özel etkinlikler ile buluşacağı festival, hep aynı şeyleri yapmaktan bunalan ve nefes alma ihtiyacı duyanlara 3 günlük bir mola sunacak. Bilgisayar oyunlarından motosiklete, uçuş deneyiminden balıkçılığa hemen hemen tüm hobiler, Festival alanında yer alarak, meraklıları ile bir araya gelecek
  • Festival, adrenalin dolu ve unutulmaz gösterilerin yanı sıra tadı damakta kalacak söyleşi ve workshoplara da ev sahipliği yapacak. Alanında Türkiye’nin en iyisi olan isimler hayranları ile bir araya gelecek.
  • Bira yapım, DJ, yelken, fotoğrafçılık ve atıştırmalık yemek vb. atölye ve workshoplar da festival alanında meraklılarını bekliyor olacak.
  • 10 bin metrekarelik alana kurulacak festivalde üç gün boyunca canlı performanslar yapılacak ve “Sunset Party”ler düzenlenecek. Festivalde, ailece eğlenceye doyuran aktivitelerin yanı sıra kadın ve çocuklar için de özel etkinlikler yapılacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir