Uncategorized

Hangi şarkıları dinledik? #Şubat

Bir ayı daha geride bırakırken, güneş içimizi kıpır kıpır ediyor. Bu şahaneli durumlar ise önce ruh halimize, ardından haliyle müzik zevkimize de yansıyor. Kışın ağır yükünü omuzlarımızdan atarken, bu ay bol bol bahara selam eden, enerji depolayan şarkılar kulaklarımızdan eksik olmadı.

Önce Ed Sheeran’ın yeni teklisi Shape of You’nun kölesi olduk, ardından Katy Perry’nin  Chained to the Rhythm şarkısını kulaklarımızdan eksik etmedik.  Katy Perry, Grammy Ödülleri’ndeki canlı performansıyla hayal kırıklığına uğratsa da, Brit Ödülleri’nde durumu biraz toparlamış gibiydi. Tabii yılların hala Katy Perry’e canlı şarkı söylemeyi öğretememiş olması kafamızda soru işaretleri bıraksa da, albüm versiyonunu loopa almayacağımız anlamına gelmiyordu elbette.

Asıl, son aylarda deli bağımlısı olduğumuz birisi varsa o da hiç şüphesiz LP! Sesine ayrı, kliplerine ayrı, performansına ayrı bayılıyoruz. Eğer LP’yi sadece Lost On You’dan ibaret sanıyorsanız, diğer şarkılarına da şans vermenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. LP hakkında yazacağımız çook şey var aslında, ona da ayrıca bir konu olarak değinelim diyerek aşağıya Şubat ayı favorilerimizi bırakıyoruz.

Müzik hayatınızdan eksik olmasın…

https://www.youtube.com/watch?v=4Kx-ke9RKww

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir