Uncategorized

Flormar Perfect Match Duo Eye Shadow 01 Gold – Copper

Geçtiğimiz sezon oldukça trend olan gold / bakır tonlarda göz makyajı, yaz sezonunda da tam gaz devam ediyor. Tam da bu tonlarda bir far ararken Flormar Perfect Match Duo Eye Shadow 01 Gold & Copper çıktı karşıma. Arty Pop koleksiyonunun bir parçası olan Flormar far, son günlerde favorilerim arasında başı çekiyor.

Foto: banabunlarlagel

Flormar’ın ürünlerinde en çok sevdiğim şey sanıyorum renk pigmentasyonu. Zira bu zamana kadar kullandığım her ürününde gördüğüm renk neyse cilde veriyor olması, beni cezbeden detaylar arasında yer alıyor. Bu üründe swatchladığınız zaman tam rengi elinizde alamasanız da, göze uygulandığında beni oldukça memnun eden bir görünüm elde ettim.

Gold &Copper ın da doğala yakın olması ise ekstra ‘beni etkileyenler’ arasında. ‘Bakırın, goldun doğalı mı olurmuş?’ demeyin, öyle ışıl ışıl, öyle sedefli farlar gördü ki gözler, o yüzden benim için önemli bir konuydu, yalan yok.

Flormar Perfect Match Duo Eye Shadow 01 Gold – Copper – Fiyat 12,90 TL
Foto: banabunlarlagel

Hafif sedefli, yarı mat renklere sahip olan  Perfect Match Duo, 6 farklı renkten oluşuyor ve eğer farklı tonlarda renkleri gözlerine uygulamayı sevenlerdenseniz, bu far sizin de favorileriniz arasında yerini alacaktır.

Oldukça renkli alternatifler sunan koleksiyon içerisinde leylak ve mürdüm (006 Lilac&Violet) ikilisinde de aklım kalmadı değil ( ama ben göz makyajında henüz o kadar cesur değilim sanıyorum…) Yani anlayacağınız bu sezon bolca renkli göz makyajı trendken, canlı ve çarpıcı göz makyajı severler için Flormar Perfect Match Duo Eye Shadow serisinde kesinlikle denemeye değer renkler ve seçenekler yer alıyor.

Flormar Perfect Match Duo Eye Shadow 01 Gold – Copper – Fiyat 12,90 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir