Uncategorized

Epik ve Fantastik: Yetim Kraliçe

Fantastik roman okumak istenleyenler; size yepyeni bir önerimiz var! Ruhsuz serisinin sevilen yazarı Jodi Meadows Yetim Kraliçe ile bu kez epik, fantasik ve romantik bir destan yazıyor.

Kitap, Balık Kartalları, Tılsımlı Topraklar ve Bıçak olmak üzere üç bölümden oluşuyor ve  Wilhelmina’nın ise yüzlerce kimliği bulunuyor. Eğer fantastik kitaplar okumayı seviyorsanız, okurken heyecanınızın hep yükseklerde olduğu bir macera sizi bekliyor demektir. Hatta kitabı bitirdikten sonra ikinci seri bir an önce çıksın diye sabırsızlanabilirsiniz bile..

Keyifli okumalar…

O bir prenses.

Indigo Krallığı onu evinden etmiş ve diğer soylu çocuklarla birlikte uzaklara sürmüştü. Şimdi, on yıl sonra, Balık Kartalları olarak, krallıklarını geri almaya geliyorlar.

O bir casus.

O ve en yakın arkadaşı Melanie, kimlik değiştirip soylu mülteciler olarak Skyvale Sarayı’na sızacaklar. Onları başarıya taşıyacak bilgileri her gece Balık Kartallarına ulaştıracaklar.

O bir tehdit.

Krallıkta büyü kullanmak yasak. Çünkü büyü kullanılırsa “tılsım” bütün krallığı yok etmek için güçleniyor. Bu yüzden geceleri ortaya çıkan Kara Bıçak büyü kullananları yakalıyor. Ama birini yakalamaya gücü yetmiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir