Mutlulukla Gel

Bir yeni yıl heyecanı olarak ağaç süsleme ve hediyeler

Yeni yıl için geri sayım tam gaz devam ederken, bizim evde de yılbaşı ruhuna yakışır cinsten hazırlıklar çoktaaan başladı bile. Aralık ayı ile birlikte aslında her birimizi yavaş yavaş yeni yıl heyecanı sarmaya başlasa da bize kalırsa bu yıl, diğerlerine göre daha çok mutlu olmaya, sevdiğimiz şeyleri yapmaya ihtiyacımız var.

Biz de önce süslemeler! diyerek, geçtiğimiz günlerde evi saran kahve kokuları, fonda sevdiğimiz müzikler ile bir yeni yıl ritüelini yerine getirerek ağaç süsledik.Yetmedi, bir de kendimizi iyi hissettirecek, bünyelerde bolca mutluluk yaratacak önerileri bir araya getirdik.

Şimdiden herkese iyi seneler. 

Mutlulukla ve aşkla… 

 1. Yeni yıl için neşeli bir müzik listesi yapın, kahvenizi demleyin ve gününüzün fon müziklerini kulağınızdan eksik etmeyin.
 2. Unutmayın, yeni yıl ruhuna ışıltılar yakışır. Eğer hala çam ağacını kurmadıysanız, eehh daha ne duruyorsunuz 🙂
 3. Ailenize, eşinize, dostunuza yeni yılbaşı alma planınız varsa, ailenin küçük üyelerini de bu listeye eklemeyi unutmayın. Alacağınız bir küçük hediye ile gözlerindeki mutluluğu görmek size iyi gelecek.
 4. Yılbaşı kurabiyeleri pişirip, sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin.
 5. Sevdiklerinizi görmek her zaman size iyi gelecektir. Eğer sıklıkla göremediğiniz, uzak yerlerde yaşayan yakınlarınız varsa, gelin bu yeni yıl tatilini fırsat bilin. Bir iki günlüğüne de olsa ziyaret edip, yenilenmek için biletinizi ayırtın.
 6. Kendin Yap projeleri her zaman ruha iyi gelmiştir. Pinterest dünyasının büyüsüne kapılın ve sevdiğiniz yılbaşı temalı kendin yap projelerini yapmaya koyulun.
 7. Film keyfi yapmak için daha iyi bir mevsim daha bilmiyoruz. Kahvenizi alın, en sevdiğiniz filmi açın ve soğuk kış günlerinin keyfini çıkarın.
 8. Bu ara her yerde kırmızı bardaklar göreceğiz, bu bir gerçek. O zaman yeni yıl ruhunun temsili rengi kırmızı bardaklardan kendinize ya da sevdiklerinize hediye etmeyi ihmal etmeyin.
 9. Ailenizle ya da sıkı dostlarınızla oyun geceleri düzenlemek, sizce de kulağa hoş gelmiyor mu?
 10. Gelin bu yıl bir değişiklik yapın ve sevdiklerinize yılbaşı hediyelerini kendi ellerinizle hazırlayın. Onlar neler? derseniz de o zaman isiz şöyle alalım. 🙂  *Yılbaşı için ev yapımı 5 pratik hediye
 11. Belki mutfakla aranız iyi olmayabilir ama yemek pişirmek size çok iyi gelecek. Bizden söylemesi.
 12. Daha vakit var demeyin ve yılbaşı gecesi için giyeceğiniz kıyafet için şimdiden vitrin bakmaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir