Uncategorized

Bahar modası: Fırfırlı detaylar sardı dört bir yanımızı

Dikkaaaat! Bu bahar her yerde fırfırlı detaylar göreceğiz, haberiniz olsun! Pantolonlarda, eteklerde, bluzlarda, elbislerde yani anlayacağınız her yerde bol bol fırfır detaylar karşımıza çıkacak hatta yeni sezon ile çoktaaan sokaklarda, vitrinlerde yerini almaya başladı bile.

Full enerjik bir parça olarak düşündüğüm ve bayıla bayıla giydiğim fırfırlar, ilk olarak dünyaca ünlü markaların yeni sezon defilelerinde karşımızıda çıkarken, şimdilerde ulaşılabilir mağazalarında vitrinleride boy göstermeye başladı.Yani her bütçeye uygun alternatiflerin yer aldığı fırfırlar, eğlenceli bir yaz kombinin parçası olarak alınacaklar listesinin ilk sıralarında yer alıyor.

Fırfır detaylar nasıl kombinlenir?

‘Sezonun modası fırfır detaylar tamam da, nasıl giyilir? ondan bahset’ diyenleri de aydınlatmak gerek. Fırfır detaylı parçaları şık giymenin ilk ve belkide tek kuralı; sade parçalarla kombinlemek. Üzerinizdeki parça yeterinde hareketli olduğu için, uyumu sağlamak adına tamamlayıcı kombininizi kesinlikle en sade parçalardan ve canlı renklerden yana seçmelisiniz.

Fırfırlar iyi hoş ama her modelin herkese yakışamama gibi de bir özelliği var ne yazık ki… Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ise dikkat etmeniz gereken ikinci detay; vücut hatlarınıza uygun olan modeli seçmek. Trend diye her model size yakışacak diye bir şey yok ve bu parçaların en can sıkıcı olanı, sizi olduğundan daha kalın göstermesi. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ise yapmanız gereken, vücut hatlarınıza uygun olan fırfır detaylı parçaları seçmek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir