Mutlulukla Gel

Alternatif düğün davetiyesi önerileri

Eğer klasik düğün davetiyesi seçeneklerinden sıkıldıysanız, size harikulade bir önerimiz  olacak.  Evlilik süreci içerisindeyseniz ve yavaş yavaş davetiyelere bakmaya başladıysanız,  aslında alternatif nikah davetilerinden haberdarsınız demektir.  Ama burada özellikle bahsediyor olmamızın sebebi, sanıldığı gibi uçuk bütçelere mal olmadığını belirtmek…

Alternatif düğün davetiyesi nedir?

Davetiyelerinizi ‘tasarım’ adı altında herhangi bir yere yaptırabileceğiniz gibi, alternatif nikah davetiyelerini ‘Mutlu Gün Bağışı’ adı altında pek çok vakıfa destek olarak da yaptırmanız mümkün. Vakıf denildiği zaman öyle hemen gözünüz korkmasın, tasarım davetiyelerden daha şık ve hepsinden önemlisi kendinizi daha işe yarar hissedeceğiniz onlarca seçenek mevcut.

Eğer siz de bizim gibi mutlu günününüzde raflarda unutulacak bir kağıt parçası yerine, ihtiyacı olana dokunabilmek, doğaya, insana, hayvanlara bir nebze de olsa fayda sağlayabilmek isteyenlerdenseniz o halde nikah davetiyesi seçeneklerine gönül rahatlığı ile bu vakıflardan birini ekleyebilirsiniz.

Nikah davetiyenizi seçtiyseniz de, alternatif nikah şekerleriyle de, birbirinden kıymetli vakıflara destek olabilirsiniz.

Biz, nikah davetiyelerimizi TEMA Vakfı’na bağışlamayı seçtik, ancak Lösev, Koruncuk, Tohum Otizm, TOÇEV gibi daha pek çok alternatif mevcut, Biz, bildiğimiz ve mutlu gün bağışı kabul eden vakıfların adreslerini aşağıya da bırakıyoruz. Umarız, siz de düğün davetiyelerinizi veya şekerlerinizi bu tip kurumlara bağışlarsınız ve sayımız giderek artar…

Mutlulukla ve aşkla…

 Bana Bunlarla Gel’i Instagram hesabı banabunlarlagelblog ve Youtube da banabunlarlagel adresinden takip edebilirsiniz.

ÖZEL GÜN BAĞIŞI YAPABİLECEĞİNİZ VAKIFLAR

http://www.tema.org.tr/
https://www.darussafaka.org/bagis/oze…
https://www.tohumotizm.org.tr/online-…
http://www.wwf.org.tr/sizneyapabilirs…
http://tegv.org/bagis-ve-urunler/urun…
http://www.acev.org/bize-katilin/bagi…
http://www.cekulvakfi.org.tr/doga-dos…
https://www.losev.org.tr/ozelgun/
http://www.docev.org.tr/celenkbagisi….
http://www.koruncuk.org
https://www.emagaza.unicefturk.org/du…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir